19048.
Beendet 458. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD
Mikecs László 2 műve: Románia. Útijegyzetek. Bolyai Könyvek. Bp., 1940, Bolyai Akadémia. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval, sérült, foltos kiadói papír védőborítóban. + Csángók. Bp., 1989, Optimum. Reprint kiadás. 5 db térkép-melléklettel. Kiadói kartonált papírkötés.