Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 45

Nagybaczoni Nagy Vilmos: Végzetes esztendők 1938-1945. Bp., 1947, Körmendy. 1 t.+272 p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötésben, kopott borítóval.
19372.

Rufpreis:
2 000 HUF

A Nagy Háború írásban és képben könyvsorozat füzetekben megjelent kiadásának 20 füzete, szórványszámok, nem sorrendben bekötve, néhány szám lapjai sérültek, de a többség jó. Modern nyl kötésben Szerk.: Lándor Tivadar. Bp.,(1915-1926), Athenaeum.
19373.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Illés Béla: Zalka Máté. (Bp.), 1945, Officina, 30+(2) p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, sérült, kijáró címlappal.
19374.

Rufpreis:
1 600 HUF

19375.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hedin, Sven: Egy harcban álló nemzet. Bp., Athenaeum, széteső papírkötés.
19376.

Rufpreis:
2 000 HUF

Balassa Imre: Front. Regény milliók életéből. Dedikált példány! Pengős Regények. Bp., én. Palladis. Átkötött sérült félvászon kötés.
19377.

Rufpreis:
1 200 HUF

Gyóni Géza: ,,Repülj már levelem..." (A katonaköltő ,,őrangyal-"ához írt szerelmes levelei). Sajtó alá rendezte: Gyóni Ferenc. Bp., 1942, Vitézi Rend Zrínyi Csoportja. A borító Csizy Béla munkája. Kiadói papírkötés, viseltes, sérült, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, a képtáblák egy része és a térkép hiányzik.
19378.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kedves Gyula: A szabadságharc hadserege I. 1. A lovasság. hn., 1992., Sygnatura Kft. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
19379.

Rufpreis:
1 600 HUF

Rákosi Mátyás: Honvédelem és hazafiság. Szemelvények Rákosi elvtárs műveiből. Bp., 1952, Honvéd. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé laza fűzéssel.
19380.

Rufpreis:
1 600 HUF

Finta József, Dr., építész: Kibővített kiállítási katalógus.  Budapest, (2003). Thurzó Építész Iroda. Készült 20 példányban. Tűzött, karton kötésben 119 + 3 p.
19381.

Rufpreis:
3 000 HUF

Panagiotakis George I.: The Battle of Crete -.Die Schlacht um Kreta (háromnyelvű) Heraklion 1995, Kiadói papírkötésben
19382.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Kalavszky Györgyi: Ludovika-Album. Libra Kiadó 1992. 119 old.
19383.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF