Bücher: Militaria Zahl der Lose: 45
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3048829
19372
458
Books: Military
Nagybaczoni Nagy Vilmos: Végzetes esztendők 1938-1945. Bp., 1947, Körmendy. 1 t.+272 p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötésben, kopott borítóval. 3064255
19373
458
3800
Books: Military
A Nagy Háború írásban és képben könyvsorozat füzetekben megjelent kiadásának 20 füzete, szórványszámok, nem sorrendben bekötve, néhány szám lapjai sérültek, de a többség jó. Modern nyl kötésben Szerk.: Lándor Tivadar. Bp.,(1915-1926), Athenaeum.
3001244
19374
458
Books: Military
Illés Béla: Zalka Máté. (Bp.), 1945, Officina, 30+(2) p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, sérült, kijáró címlappal.
3068638
19375
458
Books: Military
3064454
19376
458
Books: Military
Hedin, Sven: Egy harcban álló nemzet. Bp., Athenaeum, széteső papírkötés. 3063800
19377
458
Books: Military
Balassa Imre: Front. Regény milliók életéből. Dedikált példány! Pengős Regények. Bp., én. Palladis. Átkötött sérült félvászon kötés.
3066683
19378
458
Books: Military
Gyóni Géza: ,,Repülj már levelem..." (A katonaköltő ,,őrangyal-"ához írt szerelmes levelei). Sajtó alá rendezte: Gyóni Ferenc. Bp., 1942, Vitézi Rend Zrínyi Csoportja. A borító Csizy Béla munkája. Kiadói papírkötés, viseltes, sérült, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, a képtáblák egy része és a térkép hiányzik. 3065192
19379
458
Books: Military
Kedves Gyula: A szabadságharc hadserege I. 1. A lovasság. hn., 1992., Sygnatura Kft. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
3066992
19380
458
Books: Military
Rákosi Mátyás: Honvédelem és hazafiság. Szemelvények Rákosi elvtárs műveiből. Bp., 1952, Honvéd. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé laza fűzéssel.
3064272
19381
458
Books: Military
Finta József, Dr., építész: Kibővített kiállítási katalógus. Budapest, (2003). Thurzó Építész Iroda. Készült 20 példányban. Tűzött, karton kötésben 119 + 3 p. 3066678
19382
458
Books: Military
Panagiotakis George I.: The Battle of Crete -.Die Schlacht um Kreta (háromnyelvű) Heraklion 1995, Kiadói papírkötésben
3062844
19383
458
Books: Military
Kalavszky Györgyi: Ludovika-Album. Libra Kiadó 1992. 119 old. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF