Tétel

Katalognummer:

19188.
Beendet 458. Fernauktion
Bücher: Jura

Rufpreis:

2 000 HUF

Beschreibung:

Fodor Sándor: Jogi tanácsadó. Segédkönyv a hatóságokkal való érintkezésre, beadványok, okiratok szerkesztésére s a legkülömbözőbb jogügyletekben való eljárásra. Szerk.: Dr. - - . Bp., 1898., Eggenberger (Hoffmann Alfréd), X+783 p. Kiadói kopott, foltos egészvászon-kötés, de belül jó állapotban. Névbejegyzéssel feltehetőleg Dr. Berzsenyi Sándor (1851-1921) ügyvéd, földbirtokos, egyházmegyei felügyelőtől.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert