1943 Europa művészeti folyóirat I. évf. 3. sz., 1943. november. Bp., Europa Művészeti Kft. (Athenaeum-ny.), 2 sztl. lev.+ 149-214 p.+ 1 sztl. lev. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, szétváló fűzéssel, helyenként kissé foltos lapokkal.
Rappai Zsuzsa: Korniss Péter: Erdélyi képek 1967-2004. Kiállíátsi katalógus. Szentendre, 2005, Szabadtéri Néprajzi Múzeum - Skanzen Galéria, 15+1 p. Magyar, angol és német nyelven. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Csontó Lajos: Csíkszentmihályi Róbert. hn., 1992, Ács Nyomda és Reklám Stúdió. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Magyar, angol, német és olasz nyelven. Kiadói papírkötés.
Nicolas Schöffer géométries et trames. Textes de Eléone de Lavandeyre Schöffer. Paris,én.,Espace Meyer Zafra. Francia nyelven. A művész, Nicolas Schöffer műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés. Nicolas Schöffer (Schöffer Miklós, 1912-1992) magyar születésű francia képzőművész, a művészettörténet első kibernetikus művének alkotója, a kibernetikus művészet megteremtője és kiemelkedő képviselője.
Sándor Zicherman. Catalogue of Exhibition. A művész, Zicherman Sándor (1935-2021) festő-, grafikus-,szobrász- és éremművész általi rajzos DEDIKÁCIÓVAL! Gyál, 1990, Press-Art. Magyar, angol és orosz nyelven. Kiadói papírkötés.
Történelmi sorsfordulók a falragaszokon és plakátokon. (Kiállítási katalógus). Összeáll.: Simay Norbert. Bp., 1976, Magyar Nemzeti Galéria. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Magyar és francia nyelven. Kiadói tűzött papírkötés.
Tilless. Tilless Béla, a rend kozmosza. A művész, Tilless Béla (1932-2018) építész, festő, grafikus, szobrász által DEDIKÁLT példány. hn., 2008, Hanga. Gazdag képanyaggal, a művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.