Porzellan

Zahl der Lose: 527

Bareuther trio készlet. aranyozott, jelzett, apró mázhibával
12104.

Rufpreis:
2 400 HUF

Teás csésze. Virág mintás. Matricás, jelzett, hibátlan
12105.

Rufpreis:
3 000 HUF

12106.

Rufpreis:
2 400 HUF

12107.

Rufpreis:
2 400 HUF

12108.

Rufpreis:
1 600 HUF

Fajansz csiga, hibátlan, m: 6,5 cm
12109.

Rufpreis:
2 400 HUF

Delft stílusú holland szerelmespár, hibátlan, m: 11 cm
12110.

Rufpreis:
3 000 HUF

Porcelán előételes kínáló tál készlet rattan tálcával d: 31 cm
12111.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Metzler Orloff hausmaler festett porcelán hamutál, jelzett, erősen kopott, d: 9 cm
12112.

Rufpreis:
1 000 HUF

Só/Cukor tartó, porcelán, jelzés nélkül Matricás, jelzett, kopott 8 cm
12113.

Rufpreis:
1 600 HUF

Heubach váza matricás, jelzett, hibátlan m: 13 cm
12114.

Rufpreis:
1 600 HUF

2 db porcleán madárka, jelzés nélkül 6-7 cm
12115.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF