Porzellan Zahl der Lose: 527
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3018695
12104
457
Bareuther trio készlet. aranyozott, jelzett, apró mázhibával
2988677
12105
457
Teás csésze. Virág mintás. Matricás, jelzett, hibátlan
2686625
12106
457
2779030
12107
457
2686622
12108
457
2887943
12109
457
Fajansz csiga, hibátlan, m: 6,5 cm
2887917
12110
457
Delft stílusú holland szerelmespár, hibátlan, m: 11 cm 2925342
12111
457
3800
Porcelán előételes kínáló tál készlet rattan tálcával d: 31 cm
2517099
12112
457
Metzler Orloff hausmaler festett porcelán hamutál, jelzett, erősen kopott, d: 9 cm
3022908
12113
457
Só/Cukor tartó, porcelán, jelzés nélkül Matricás, jelzett, kopott 8 cm 3022909
12114
457
Heubach váza matricás, jelzett, hibátlan m: 13 cm
3022915
12115
457
2 db porcleán madárka, jelzés nélkül 6-7 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF