Porzellan

Zahl der Lose: 527

Royal Dux elefánt, jelzéssel, minimális kopással, 22x17 cm
11959.

Rufpreis:
1 000 HUF
14

11960.

Rufpreis:
8 000 HUF

11961.

Rufpreis:
8 000 HUF

Legyezőkagyló alakú fali posztamens, kis kopással, 31x17x22 cm
11962.

Rufpreis:
8 000 HUF

11963.

Rufpreis:
1 600 HUF

11964.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

11965.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

2 db francia klasszicizáló tál. Matricás, jelzett, kopásokkal d: 28 cm, 34x22 cm
11966.

Rufpreis:
3 000 HUF

11967.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

cca 1900 kézzel festett 7 darabos porcelán gyűjtemény: 2 db csésze, 2 db alátét, 2 db mélytányér, komacsésze. Kopással, vegyes méretben
11968.

Rufpreis:
8 000 HUF

11969.

Rufpreis:
8 000 HUF

6 db Rosenthal mokkás csésze, 7 db csészealj, egyedi kisipari festéssel. Jelzett, kopásokkal
11970.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF