https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Porzellan Zahl der Lose: 527
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2989764
11959
457
0
1000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Royal Dux elefánt, jelzéssel, minimális kopással, 22x17 cm 3036639
11960
457
0
8000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Ens virág díszes bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, kis lepattanással a rózsán. 18x13 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3034262
11961
457
0
8000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Hatalmas portugál epermintás gyümölcskínáló tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 43 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3033662
11962
457
0
8000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Legyezőkagyló alakú fali posztamens, kis kopással, 31x17x22 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2895160
11963
457
0
1600
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1920 Bauscher Weiden nagyméretű mélyített kínálótál, jelzéssel, kopásokkal, d:40 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2517094
11964
457
0
6500
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
2 db kínai porcelántányér, kontúr matricás és kézzel festett, jelzett, erősen kopott, d: 26 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2880191
11965
457
0
6500
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
St James The high mettled racer porcelán bonbonniere. Matricás, jelzett, hibátlan d: 11 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2920209
11966
457
0
3000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
2 db francia klasszicizáló tál. Matricás, jelzett, kopásokkal d: 28 cm, 34x22 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2792721
11967
457
0
7000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
V&B kínai mintás fajansz teáscsészék aljjal 3 db. Kézzel festett, jelzett, kopással, mázrepedéssel. Egyik fül letört
Das Lot is nicht erreichbar
3026726
11968
457
0
8000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1900 kézzel festett 7 darabos porcelán gyűjtemény: 2 db csésze, 2 db alátét, 2 db mélytányér, komacsésze. Kopással, vegyes méretben 3014881
11969
457
0
8000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Jelzés nélkül: virágos kiöntő. Kézzel festett, kopásokkal 13,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3020911
11970
457
0
8000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
6 db Rosenthal mokkás csésze, 7 db csészealj, egyedi kisipari festéssel. Jelzett, kopásokkal
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse