Gläser Zahl der Lose: 430
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3051851
12273
457
Glass-objects
Zwack Unicum Gyomorerősítő nagyméretű likőrös üveg, szájánál pattanással, m: 39,5 cm, ritka! 3032492
12274
457
14000
Glass-objects
Vidrios Gordiola Mallorca spanyol váza, borostyánszínű, szakított hutaüveg, anyagában színezett, etikettel jelzett, m: 29 cm
3051449
12275
457
Glass-objects
Vera Walther, Fabrique en Allemagne: Design stúdióüveg olajégő. Fújt és színezett pilleüveg, bronz szerelékkel, jelzett, hibátlan, m: 22 cm 3058529
12276
457
Glass-objects
cca 1900 Bohemia uránzöld üveg talpas kínáló, címkével jelzett, talpazatán minimális pattogzással, d: 21 cm, m: 20,5 cm
3057452
12277
457
9500
Glass-objects
Berekfürdői citromsárga krakléüveg váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 26 cm 2286403
12278
457
Glass-objects
Nagy méretű díszváza. Fújt, üvegszállal díszített, anyagában színezett, hibátlan. m: 42 cm
3055844
12279
457
Glass-objects
Antik krémes színezésű kék hutaüveg pohár garnitúra, 8 db, jelzés nélkül, hibátlan, m: 12,5-13 cm 3032823
12280
457
Glass-objects
Borostyánüveg kraklé likőrös készlet. Anyagában színezett. Palack 25 cm + 5 db pohár, kettőn minimális lepattanással
3036938
12281
457
Glass-objects
Ólomüveg mennyezeti lámpabúra, kis kopással, pálmafa mintával, d: 41 cm 2886544
12282
457
Glass-objects
Dekoratív sárga ólomkristály, tál, hibátlan, d: 21,5 cm 2790441
12283
457
Glass-objects
Dutz Collection retró skandináv váza, tervező: Henryk Rysz, fújt üveg, etikettel jelzett, m: 18 cm
3036741
12284
457
Glass-objects
Sklo Union Josef Hospodka cseh kék-piros színezett üveg kínáló, jelzés nélkül, hibátlan, 30x18x11 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF