Gläser Zahl der Lose: 430
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2715855
12405
457
Glass-objects
Nagy méretű kristály tál 30x32 cm
2777052
12406
457
3200
Glass-objects
Nagy kék gyümölcsös tál. Anyagában színezett, hibátlan 38 cm
1590919
12407
457
6500
Glass-objects
3 db aranyozott, virágmintás díszítésű üvegpohár, mini váza, minimális kopásnyomokkal, 10 és 11 cm 3032835
12409
457
Glass-objects
Walther glass kristály, kínáló, gyűmölcsöstál, eredeti dobozában, leírással d: 21 cm
3032826
12410
457
Glass-objects
Bohemia cseh üveg likőrös készlet, aranyozott lila üveg, anyagában színezett, 5 pohárral. Palack 37 cm Jelzett
3032842
12411
457
Glass-objects
Kosta Boda skandináv design üveg dísz jelzett, eredeti dobozában 12 cm 3032849
12412
457
Glass-objects
Cseh üveg váza. Nagy méretű, anyagában színezett, hibátlan 34 cm
2661362
12413
457
Glass-objects
Dúsan csiszolt ólomkristály váza, apró kopásokkal, m: 21,5 cm
2545290
12414
457
Glass-objects
6 db üveg és kristály váza klf. méretben, kopott, apró csorbák.
3003958
12415
457
Glass-objects
Carlo Moretti üvegváza, jelzés nélkül, kis kopással, m: 21,5 cm 3003953
12416
457
Glass-objects
Ólomkristály váza, hámozott és csiszolt díszítéssel, kis kopással, m: 18 cm
3005280
12417
457
Glass-objects
Antik cseh színezett üveg hajcsattartó, jelzés nélkül, hibátlan, 16x16x9 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF