Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 145
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2526108
12970
457
Sculptures, statuettes, plaques
Malevolh jelzéssel: Siketfajd. Öntött bronz és ismeretlen anyag. kopásnyomokkal. m: 21cm, h: 16,5 cm 3056323
12971
457
3056172
12972
457
Szöllősi Endre: Anya gyermekével. Terrakotta, jelzett, sérüléssel, m: 20,5 cm 3056123
12973
457
80000
Johannes Benk (Bécs, 1844-1914): Női akt lepellel. Patinázott bronz, sérült fa talapzaton. Jelzett: J. Benk 1907, m: 26,5 cm 3061040
12974
457
34000
cca 1970 Francia pop-art szobor: Tintin és Milou. Faragott és festett fa, minimális kopottsággal. Jelzés nélküli, de a 70-es évek francia pop-art irányzatának egy jegyzett sorozatából való. M: 47 cm "A pop-art 20. századi képzőművészeti irányzat. Angliában született az 1950-es években. Az 1960-as évek elejétől kezdve Amerikából terjedt el, de részben a dadaizmusban és a szürrealizmusban gyökerezik. A szó a popular rövidítéséből keletkezett, ami népszerűt jelent. A pop-art anyagai a popkultúra termékeiből merít. Ezek az anyagok, amelyek a mindennapi életben is nagy szerepet játszanak: az utca, a lakás tárgyai, plakátok, képregények, zászlók, hirdetések, jelszavak stb. A pop-art technikája széles: valóságos tárgyakat vesz át változtatás nélkül, újra előállítja a pontos másukat." 3054422
12975
457
110000
XIX. sz. magyar szobrász: Deák Ferenc büszt, bronz 24 cm Schlick Budapest öntő jelzéssel
3052541
12976
457
Ismeretlen szobrász: Női akt. Öntött bronz, jelzés nélkül, m: 20,5 cm
3054113
12977
457
8500
Kínai bölcs. Faragott zsírkő, minimális kopottsággal, m: 25,5 cm
3054042
12978
457
Bronz kutya szobor, fa talapzaton, jelzés nélkül, kopással, 15x10 cm 2925470
12980
457
Rokokó lány figura. Fém szobor, figura 14 cm
2470732
12981
457
Incselkedő. Szecessziós bronz dombormű fali dísz. Jelzés nélkül. 18x24 cm 3052617
12982
457
Jelzés nélkül: Fekvő Buddha. Faragott lávakő. h: 36 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF