Drucksachen

Zahl der Lose: 322

1983-1984 Puszta. A Magyar Madártani Egyesület évkönyvének két kötete (1/10, 2/11.)
18527.

Rufpreis:
2 400 HUF

1984 AB Hírmondó c. szamizdat kiadvány 1984. február-márciusi, 4. száma, benne többek közt Tamás Gáspár MIklós írásával, kiadói sérült és hiányos papírborítóval, 43+1 p.
18528.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1985-1990 7 db Malév és más repülős újság valamint egy Hollóházi repülőnap plakett
18529.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

1985-1988 Szakácskönyv naptárral, 4 db falinaptár színes fotókkal és receptekkel, helyenként kissé foltosak, 28,5x20 cm
18530.

Rufpreis:
1 800 HUF

1987 Janus III 1-3. 1987 tavasz. Kissé szakadt papírmappában.
18531.

Rufpreis:
800 HUF

1987 Székelykapuk naptár + 1988 Fatornyok naptár. Bennük gazdag erdélyi képanyaggal.
18532.

Rufpreis:
2 000 HUF

1888 Bp., Rendelet a kávéházakban lévő ékszerszekrényekkel kapcsolatban, szakadással
18533.

Rufpreis:
6 000 HUF

1989 Limes - Nemzetpolitikai szemle, I. évf. 1. sz. A főszerkesztő, Molnár Gusztáv (1948-) filozófus, politológus által Bodor Pál (1930- 2017) szerkesztő, költőnek DEDIKÁLT! Bp., 1989, Limes Kft. és Erdélyi Magyarok Egyesülete. 243 p. Kiadói papírkötés.
18534.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1990 Lord Ganesha 4p + 6 t nyomatok 37x26 cm
18536.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1990-2000 Modern meghívó tétel, közte Trianonnal kapcsotos megemlékezések meghívói, 10 db + 1993 Magyar Feltámadás II. évf. 22. sz., Trianoni emlékszám, 12 p.
18537.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1990-2000 Andy Warhol - His Art & Life (1928-1987). Angol nyelvű, színes reprodukciókkal illusztrált katalógus. Kiadói tűzött papírkötés.
18538.

Rufpreis:
2 000 HUF

1991 BUÉK - Galaktika Baráti Kör Könyvklub, 12 lapból álló naptár, Molnár Attila László grafikáival illusztrálva, kiadói papírmappában, minimálisan foltos, 21x13 cm
18539.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF