Drucksachen Zahl der Lose: 322
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2803883
18527
457
Printed Materials
1983-1984 Puszta. A Magyar Madártani Egyesület évkönyvének két kötete (1/10, 2/11.)
3052664
18528
457
Printed Materials
1984 AB Hírmondó c. szamizdat kiadvány 1984. február-márciusi, 4. száma, benne többek közt Tamás Gáspár MIklós írásával, kiadói sérült és hiányos papírborítóval, 43+1 p. 2639699
18529
457
Printed Materials
cca 1985-1990 7 db Malév és más repülős újság valamint egy Hollóházi repülőnap plakett
3055304
18530
457
Printed Materials
1985-1988 Szakácskönyv naptárral, 4 db falinaptár színes fotókkal és receptekkel, helyenként kissé foltosak, 28,5x20 cm 2869918
18531
457
Printed Materials
1987 Janus III 1-3. 1987 tavasz. Kissé szakadt papírmappában.
2956271
18532
457
Printed Materials
1987 Székelykapuk naptár + 1988 Fatornyok naptár. Bennük gazdag erdélyi képanyaggal.
3058577
18533
457
Printed Materials
1888 Bp., Rendelet a kávéházakban lévő ékszerszekrényekkel kapcsolatban, szakadással 3054975
18534
457
Printed Materials
1989 Limes - Nemzetpolitikai szemle, I. évf. 1. sz. A főszerkesztő, Molnár Gusztáv (1948-) filozófus, politológus által Bodor Pál (1930- 2017) szerkesztő, költőnek DEDIKÁLT! Bp., 1989, Limes Kft. és Erdélyi Magyarok Egyesülete. 243 p. Kiadói papírkötés.
2557171
18536
457
Printed Materials
cca 1990 Lord Ganesha 4p + 6 t nyomatok 37x26 cm
3061775
18537
457
Printed Materials
cca 1990-2000 Modern meghívó tétel, közte Trianonnal kapcsotos megemlékezések meghívói, 10 db + 1993 Magyar Feltámadás II. évf. 22. sz., Trianoni emlékszám, 12 p.
3060258
18538
457
Printed Materials
cca 1990-2000 Andy Warhol - His Art & Life (1928-1987). Angol nyelvű, színes reprodukciókkal illusztrált katalógus. Kiadói tűzött papírkötés. 3052164
18539
457
Printed Materials
1991 BUÉK - Galaktika Baráti Kör Könyvklub, 12 lapból álló naptár, Molnár Attila László grafikáival illusztrálva, kiadói papírmappában, minimálisan foltos, 21x13 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF