Werbungen Zahl der Lose: 237
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2587112
17072
456
Advertisement
Háború előtti különböző söt és alkoholos ital címke.gyűjtemény 2925317
17073
456
Advertisement
2 db kínai hotel cimke az 1950-es évekből
2638879
17074
456
Advertisement
3023456
17075
456
Advertisement
4 db szalámi reklámos (Herz, Dozzi) számolócédula, változó állapotban 3023471
17076
456
Advertisement
5 db élelmiszer reklámos számolócédula (Columbian Fodormenta czukorka, Wikus csokoládé, stb.), változó állapotban 3023650
17077
456
Advertisement
cca 1900-1910 Vegyes reklám tétel, szecessziós grafikával, 3 db, "Gelb M. és Fia cs. és kir. udvari kárpitosok, díszítők és bútorgyárosok. Budapest, VI. Teréz-körut 46.", papír kartonon, jelzett (B.V./V.B.?), 26x19 cm; "Szűcs A. Kárpitos és Díszítő Mintaraktár és Műhely. VIII. József- körút 14.", papír kartonon, 6,5x9 cm.; "Pozdech József utóda Thury Ferenc. VI. Lehel - utca 8A. Cs. és Kir. Szabadalmazott harang és ércöntő. Szab. harang felszerelés, nagyszerkovácsság, ezüstáruszerszámgyára. 35 kitüntetés.", 6,5x9 cm. 2994464
17078
456
Advertisement
1948 Esztergom, Buzárovits Gusztáv könyvkereskedése, Heti előjegyzési naptár, nagyrészt kitöltetlen állapotban, 24x16 cm
2995212
17079
456
Advertisement
4 darab fémipari témájú plakett és hamuzó, közte Vasárugyár Sopron hamuzó, kopással, d: 8-13 cm
3023331
17080
456
Advertisement
4 db fém kávés és süteményes doboz 12 cm ig
3024537
17081
456
Advertisement
5 db MALÉV emléktárgy, közötte műszálas kendő eredeti csomagolásban
3025918
17082
456
Advertisement
2 darab L'amour csokoládé karton díszdoboz 15x14 cm + Keringő Szerencs karton díszdoboz 14x10 cm, folttal, sérüléssel
3025480
17083
456
2200
Advertisement
Coca-Cola fémautó, jó állapotban, h: 22 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF