Werbungen

Zahl der Lose: 237

Háború előtti különböző söt és alkoholos ital címke.gyűjtemény
17072.

Rufpreis:
1 000 HUF

2 db kínai hotel cimke az 1950-es évekből
17073.

Rufpreis:
1 000 HUF

17074.

Rufpreis:
1 600 HUF

4 db szalámi reklámos (Herz, Dozzi) számolócédula, változó állapotban
17075.

Rufpreis:
1 200 HUF

5 db élelmiszer reklámos számolócédula (Columbian Fodormenta czukorka, Wikus csokoládé, stb.), változó állapotban
17076.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1900-1910 Vegyes reklám tétel, szecessziós grafikával, 3 db, "Gelb M. és Fia cs. és kir. udvari kárpitosok, díszítők és bútorgyárosok. Budapest, VI. Teréz-körut 46.", papír kartonon, jelzett (B.V./V.B.?), 26x19 cm; "Szűcs A. Kárpitos és Díszítő Mintaraktár és Műhely. VIII. József- körút 14.", papír kartonon, 6,5x9 cm.; "Pozdech József utóda Thury Ferenc. VI. Lehel - utca 8A. Cs. és Kir. Szabadalmazott harang és ércöntő. Szab. harang felszerelés, nagyszerkovácsság, ezüstáruszerszámgyára. 35 kitüntetés.", 6,5x9 cm.
17077.

Rufpreis:
2 000 HUF

1948 Esztergom, Buzárovits Gusztáv könyvkereskedése, Heti előjegyzési naptár, nagyrészt kitöltetlen állapotban, 24x16 cm
17078.

Rufpreis:
1 600 HUF

4 darab fémipari témájú plakett és hamuzó, közte Vasárugyár Sopron hamuzó, kopással, d: 8-13 cm
17079.

Rufpreis:
3 000 HUF

4 db fém kávés és süteményes doboz 12 cm ig
17080.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

5 db MALÉV emléktárgy, közötte műszálas kendő eredeti csomagolásban
17081.

Rufpreis:
4 000 HUF

2 darab L'amour csokoládé karton díszdoboz 15x14 cm + Keringő Szerencs karton díszdoboz 14x10 cm, folttal, sérüléssel
17082.

Rufpreis:
3 000 HUF

Coca-Cola fémautó, jó állapotban, h: 22 cm
17083.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF