Spielzeuge Zahl der Lose: 152
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3047028
14098
456
Toys, board-games
Wendt & Kühn zenélő figura. Tangóharmonikás Kézzel festett fa, jelzett. 6 cm / Wendt & Kühn musican. Painted wood. Marked, in good condition
3047020
14099
456
Toys, board-games
Wendt & Kühn zenélő figura. Kézzel festett fa, jelzett. 6 cm / Wendt & Kühn musican. Painted wood. Marked, in good condition
3048045
14100
456
Toys, board-games
5 pakli kártya három csomagban
3048044
14101
456
Toys, board-games
Quapitaly társasjáték bontatlan csomagolásban
3051021
14102
456
Toys, board-games
5 darab retro gyermekjáték bútor, fa, vegyes állapotban. Kanapé, fotelek, szekrény, asztal 3051015
14103
456
Toys, board-games
5 darab retro gyermekjáték használati tárgy, közte alumínium Mofém húsdaráló
3051011
14104
456
Toys, board-games
Gyermekjáték babaház, 4 darab bútorral, fa, kopással, 23x17x19 cm 3044202
14105
456
Toys, board-games
6 darab fém és műanyag játékautó, rendőrségi járművek, hiányos, sérült, kopott, h: 6-8 cm
3044192
14106
456
8500
Toys, board-games
Darth Vader figura, fénykarddal, jelzett, m: 20 cm 3044182
14107
456
8500
Toys, board-games
Metz játék tűzoltóautó, működő távirányítóval, kopással, h: 55 cm 3047036
14108
456
Toys, board-games
4 pakli kártya, közte magyar kártya, francia kártya
3050766
14109
456
Toys, board-games
2 pakli kártya: tarot, magyar
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF