Flohmarkt Zahl der Lose: 727
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3041376
13509
456
3800
Flea Market
8 darab német pálinkaivó díszkanál, ón, közte deformálódással, h: cca 18 cm 3041378
13510
456
Flea Market
Antik alpakka gyertyatartó, kopással, m: 24 cm 3041379
13511
456
Flea Market
Antik alpakka gyertyatartó, kopással, m: 25 cm 3043501
13512
456
3400
Flea Market
Iparművészeti Vállalat bőrbevonatos tükör, címkével jelzett, zsűrizett, jó állapotban, 48x38 cm 3043845
13513
456
Flea Market
8 darabos géppel és kézzel hímzett textil tétel, klf méretben, közte párnahuzat
3043847
13514
456
Flea Market
2 x 50 db fém süteményes forma diós süteményhez, eredeti dobozában
3043850
13515
456
Flea Market
Duda, Taiwan, fém, műanyag, kopással, h: 32 cm
3042382
13516
456
Flea Market
Egy szaloncukros doboznyi karácsonyfadísz, vegyes tartalommal 3042383
13517
456
Flea Market
Tiszta udvar rendes ház feliratos fémtábla, sérült, 10x26 cm 3042385
13518
456
Flea Market
"Itt alszik a herceg" német feliratú fémtábla gyerekszobához, kopott, 13x30 cm 3042438
13519
456
4600
Flea Market
3 darab gyertyatartó, bronz és rézlemez, minimális kopással, m: 6-20 cm
3042391
13520
456
3400
Flea Market
12 darab zömmel üveg karácsonyfadísz gömb, d: 7 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF