Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 484
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3043384
22398
456
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) pitykegombok, 16 db, össz. 15 g 3045712
22399
456
Ezüst(Ag) csepp alakú fülbevalópár, jelzett, h: 3,5 cm, bruttó: 7,8 g 3045698
22400
456
Ezüst(Ag) ovális gyűrű piros kővel, jelzett, méret: 55, bruttó: 3,9 g
3045908
22401
456
Ezüst (Ag) halálfejes gyűrű, jelzett, méret: 55, bruttó: 3,9 g
3045400
22402
456
Ezüst(Ag) pénztárca, jelzett, 8×4,5 cm, nettó: 26,5 g
3045374
22403
456
Ezüst(Ag) csepp alakú gyűrű szintetikus rubinnal, jelzett, méret: 56, bruttó: 3,8 g 3045902
22404
456
Ezüst (Ag) modern gyűrű, jelzett, kis deformációval, méret: 53, nettó: 1,98 g 3045911
22405
456
Ezüst (Ag) charm, 5 db, Pandora jelzéssel, bruttó: 10,9 g 3045912
22406
456
Ezüst (Ag) charm, 5 db, Pandora jelzéssel, bruttó: 8,6 g 3045935
22407
456
Ezüst (Ag) szív medál láncon, jelzett, h: 42 cm, bruttó: 4,7 g 3045936
22408
456
Ezüst (Ag) charm Pandora jelzéssel, bruttó: 3,6 g
3048924
22409
456
22000
Ezüst(Ag) 6 db hólyagos peremű alátét, jelzett, d: 7,5 cm, nettó: 58 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF