Foto

Zahl der Lose: 586

1909 Bp., elsőáldozási fotó emléklap, Pottok Sándor budapesti műterméből, dekoratív kartonon, hátoldalán az elsőáldozó feliratával, 32x25 cm, karton kopott, sarkaiban kissé sérült.
15380.

Rufpreis:
1 400 HUF

15381.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Össz. 96 db színes diapozitív, utazás és szilveszter témájú felvételekkel, 5x5 cm méretben, két dobozban.
15382.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

1965 A horvát Varteks textilgyár (Varteks varaždinska tekstilna industrija) emlékalbuma, 17 db fotóval, horvát nyelven feliratozva, vászonborítású albumban, 29,5x20,5 cm / Album with 17 photos, in Croatian language
15383.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

cca 1970-1980 Szeged ipara a szocializmus alatt, 40 db nagyméretű, kartonra kasírozott fotó, 24x18 cm
15384.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ballagási képek, 77 db színes üvegdia, 6x6 cm méretben, dobozban
15385.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1920-1940 Néptáncos csoport, fotó kartonon, kissé sérült, 22x16 cm
15386.

Rufpreis:
1 000 HUF

1942 Veszprém, Magy Lőszerművek SE és Fűzfői A.K. (3:1) csapatairól készült fotó, 17×23 cm
15387.

Rufpreis:
3 000 HUF

21 db fotó, fotólap, képeslap klf témákkal benne nagy Árokásók fotó
15388.

Rufpreis:
2 400 HUF

15389.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

cca 1930 5 db Szilágyi Erzsébet líceum tabló nevesítésekkel+ nyomtatvány
15390.

Rufpreis:
2 400 HUF

1930 Beller Rezső báli fotó 24x16 cm
15391.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF