Foto Zahl der Lose: 586
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3050140
15380
456
Photo
1909 Bp., elsőáldozási fotó emléklap, Pottok Sándor budapesti műterméből, dekoratív kartonon, hátoldalán az elsőáldozó feliratával, 32x25 cm, karton kopott, sarkaiban kissé sérült. 3005129
15381
456
3400
Photo
3010415
15382
456
2200
Photo
Össz. 96 db színes diapozitív, utazás és szilveszter témájú felvételekkel, 5x5 cm méretben, két dobozban.
3010616
15383
456
3400
Photo
1965 A horvát Varteks textilgyár (Varteks varaždinska tekstilna industrija) emlékalbuma, 17 db fotóval, horvát nyelven feliratozva, vászonborítású albumban, 29,5x20,5 cm / Album with 17 photos, in Croatian language
3010625
15384
456
Photo
cca 1970-1980 Szeged ipara a szocializmus alatt, 40 db nagyméretű, kartonra kasírozott fotó, 24x18 cm 3027747
15385
456
Photo
Ballagási képek, 77 db színes üvegdia, 6x6 cm méretben, dobozban
2957976
15386
456
Photo
cca 1920-1940 Néptáncos csoport, fotó kartonon, kissé sérült, 22x16 cm
3044263
15387
456
Photo
1942 Veszprém, Magy Lőszerművek SE és Fűzfői A.K. (3:1) csapatairól készült fotó, 17×23 cm 3031387
15388
456
Photo
21 db fotó, fotólap, képeslap klf témákkal benne nagy Árokásók fotó 2871265
15389
456
Photo
3011108
15390
456
Photo
cca 1930 5 db Szilágyi Erzsébet líceum tabló nevesítésekkel+ nyomtatvány
2994781
15391
456
Photo
1930 Beller Rezső báli fotó 24x16 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF