Foto

Zahl der Lose: 586

cca 1860-1870 Bécs, 3 db vizitkártya különböző műtermekből: Amand Schlossarek, Firma Artót, A. Holzinger, 10x6 cm körül
15128.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1880-1890 Fiatal férfi portréja, keményhátú fotó Paris, Maurice Schnape műterméből, 10,5x6,5 cm
15129.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1910 Abbázia / Opatija, fürdőzők csoportképe, fotólap, jelzés nélkül, 9×14 cm
15130.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1920-1930 IBUSZ MÁV Menetjegyiroda nyitott tetejű városnéző autóbusza, fotólap, a hátoldalon pecséttel jelzett (Magyar Erzsi fényképész Bp.), jó állapotban, 13,5x8,5 cm
15131.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1890-1900 Kisbaba portréja, Zenta, Renner József fényképész műtermében készült, keményhátú fotó, 11x6,5 cm
15132.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1870-80 Kövér fiucska, 8 éves Bencsits Gyula, 154 font (kb. 70-80 kg), Pest vármegyéből. Keményhátú fotó, jelzés nélkül, karton alján német nyelvű felirattal, kissé kopott és foltos, 10,5×6,5 cm
15133.

Rufpreis:
8 000 HUF

cca 1870 Két férfi portréja, egyikük felkötött karral, keményhátú fotó Fischler Manó bajai műterméből, kissé kopott és foltos, 10,5×6,5 cm
15134.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1890-1900 4 db portré, klf. műtermekből (Kalmár P./Bp., Goszleth István/Bp., Ragács Gyula/Bp., Pátz Hermin/Pécs), keményhátú fotók, kissé kopott, 11x7 cm körüli méretben
15135.

Rufpreis:
1 800 HUF

1965 Háromkerekű oldtimer motorkerékpár, 3 db fotó, a hátoldalon pecséttel jelzettek (Közlekedés- és Postaügyi Minisztérium Autófelügyelet), 11,5x8,5 cm
15136.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1875 Hölgy portréja, keményhátú fotó Sonnenschein Heinrich budapesti műterméből, vizitkártya, 10,5x6,5 cm
15137.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1875 Női portré, keményhátú fotó Weinwurm et Söhne pesti műterméből, 10,5×6,5 cm
15138.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1870 Menyasszony portréja, keményhátú fotó Straub József pesti műterméből, 10,5×6,5 cm
15139.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF