Weltweit Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 95

33085.

Rufpreis:
3 000 HUF

Németország DN "I. Ferenc pápa / Szent Péter Bazilika, Vatikán" aranyozott Cu emlékérem (40mm) + Egyesült Arab Emírségek DN "Dubai" ezüstözött fém emlékérem (40mm) T:PP,AU ujjlenyomat, patina Germany ND "Pope Francis / Saint Peter Basilic, Vatican" gilt Cu commemorative medallion (40mm) + United Arab Emirates ND "Dubai" silver-plated metal commemorative medallion (40mm) C:PP,AU fingerprints, patina
33086.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Németország DN "Walther von Cronberg" jelzetlen fém emlékérem (30mm) T:AU (PP) Germany ND "Walther von Cronberg" metal commemorative medallion without hallmark (30mm) C:AU (PP)
33087.

Rufpreis:
2 000 HUF

33088.

Rufpreis:
4 000 HUF

Németország DN "Paracelsus" ezüstpatinázott Br emlékérem (40mm) T:1-,2
33089.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

33090.

Rufpreis:
1 000 HUF

Olaszország 1984. "II. János Pál látogatása Kanadába" bronz emlékérem eredeti tokban. Szign.: MABA (49mm) T:UNC a tok kopott, sérült Italy 1984. "John Paul II's visit to Canada" bronze commemorative plaque in original case. Sign.: MABA (49mm) C:UNC worn and damaged case
33091.

Rufpreis:
8 000 HUF

Olaszország DN "Viterbo tartomány takarékpénztára" kétoldalas jelzett Ag emlékérem dísztokban (30,16g/0.800/35mm) T:AU patina Italy ND "Cassa di Risparmio della Provincia di Viterbo (Savings Bank of the Province of Viterbo)" double-sided hallmarked Ag medallion in case (30,16g/0.800/35mm) C:AU patina
33092.

Rufpreis:
6 000 HUF

33093.

Rufpreis:
2 000 HUF

Portugália DN "Manuel Teixeira Gomes 1860-1941 / Portimao városa" kétoldalas bronz emlékérem, Szign.: Cunharte (77mm) T:1- Portugal ND "Manuel Teixeira Gomes 1860-1941 / City of Portimao" two-sided bronze commemorative medallion, Sign.:Cunharte (77mm) C:AU
33094.

Rufpreis:
1 400 HUF

Románia 1968. "A Csíkszeredai Líceum 300. évfordulója" egyoldalas bronz emlékérem eredeti, sérült tokban (60mm) T:UNC patina Romania 1968. "The 300th Anniversary of the Csíkszereda Lyceum" one-sided bronze commemorative medallion in its original, damaged case (60mm) C:UNC patina
33095.

Rufpreis:
5 000 HUF

Románia 1981. "Sfintu Geroghe - Sepsiszentgyörgy" egyoldalas bronz plakett, hátoldalon ragasztónyom (101mm) T:XF
33096.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF