https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 172
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3021861
31655
455
0
8500
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
~1930. "Lovassportért / Magyar Királyi 3. Honvéd Vegyesdandár Tüzérparancsnoka" bronz plakett (58x93mm) T:XF több ph. 3018986
31656
455
0
3000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1931. Ezüstözött bronz labdarúgó díjérem füllel, hátoldalán "1930-31. évi bajnokságért" gravírozással, "Huguenin" és "Arkanzas Budapest" gyártói jelzéssel (40mm) T:AU kis ph, karc
Das Lot is nicht erreichbar
2973759
31657
455
0
2400
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1932. "Pénzintézeti Sportegyesületek Szövetsége 1912 / I. dij 1934. I. 21." bronz díjplakett (74x48mm) T:AU patina
Das Lot is nicht erreichbar
2952217
31658
455
0
4000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
~1932. "Magyar Országos Lawn Tennis Szövetség 1907-1932" bronz tenisz emlékérem hátoldalán "LUDVIG" gyártói jelzéssel. Szign.: FÁ (?) (58mm) T: XF,VF patina, karc, kis ü., a hátoldalán letört rögzítőpánt nyomok
Das Lot is nicht erreichbar
2988871
31659
455
0
40000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1932. "Szebb jövőt! - Bajnokunknak hódolattal és szeretettel - 1932. december have - Gödöllői Levente Egyesület" ezüstözött bronz lemezplakett márványlapon (83x120mm) T:AU
Das Lot is nicht erreichbar
2816767
31660
455
0
4000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1933-1983. 7 darabos sport emlékérem és díjérem tétel (35-80mm), közte 1947. "Magyar Athletikai Szövetség kerületi bajnoksága" kétoldalas fém emlékérem füllel (35mm) T:1-,2 patina
Das Lot is nicht erreichbar
3038845
31661
455
0
1400
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1934. "Spárta Atlétikai Klub 1909-1934 / 25 éves fennállásának emlékére" bronz sport emlékérem. Szign.:Gál (50mm) T:XF patina 2996726
31662
455
0
4000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1934. "Tornász Világbajnokság Budapest 1934" aranyozott bronz gomblyukjelvény "Cserkészbolt V. N Sándor u.6." gyártói jelzéssel (30x16mm) T:AU
Das Lot is nicht erreichbar
3038935
31663
455
0
1400
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1935. "Magyar Testgyakorlók Köre - MTK / Bátorság, Buzgalom, Barátság" bronz díjérem, hátoldalán "1935" gravírozással (41mm) T:XF 2996731
31664
455
0
4000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1935. "MOTESZ (Magyarországi Testedző Egyesületek Szövetsége) 1885-1935 - XIII. Országos Tornaünnepély" bronz jelvény "Berán N. BPest Döbrentei u. 2" gyártói jelzéssel (31x12mm) T:AU
Das Lot is nicht erreichbar
2968712
31665
455
0
1000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1935. "Műegyetemi Athletikai és Football Club Versenydíja" ezüstözött bronz díjérem "1935. III. 13." gravírozással (33x25mm) T:XF,VF patina, kopott ezüstözés
Das Lot is nicht erreichbar
3031860
31666
455
0
1600
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1937-1949. 4xklf "Budapesti Labdarúgók Alszövetsége" bronz labdarúgó díjérem T:AU,XF patina Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse