cca 1900-1950 Vegyes reklám tétel, 10 db, közte Rónaszék fürdő prospektus, Kirsch János sajt-, vaj, szalámi- és csemege-áru nagykereskedő számolócédulája, Csernák Lajos mindszenti borkereskedő kitűnő asztali bor címke, Révai Nagy Lexikon prospektus, Győri Lakkgyár, Reichhold és Boecking Győr reklámlap, Ruházati bolt kisplakát, ...stb.
cca 1930-1940 Vegyes számla tétel, 11 db, közte Bonyhád, Perczel Béla Magyar Zománcmű és Fémárugyár, Franck Henrik és Fiai, Grüttert óra, ékszer, ezüst és aranyáruk, Braun Testvérek Rt., ...stb.
cca 1900-1910 St. Egidy-i Vas- és Aczél-Ipar-Társulat (St. Egydyer Eisen- und Stahl-Industrie-Gesellschaft) budapesti képviselete. Sodronykötelek ismertetése és árjegyzék. Fekete-fehér ábrákkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos, kopottas borítóval, 68 p.