Dokument

Zahl der Lose: 176

cca 1918 M. Kir. József-Műegyetem Segélyegylet munkakereséssel kapcsolatos papírok, tagsági jegyek..stb.
14225.

Rufpreis:
1 800 HUF

1918 A Koronában tartott "nagypróba táncversenyen" kiállított szecessziós oklevél, szakadással
14226.

Rufpreis:
1 600 HUF

1918-29 Budapest, 2 db bejelentés igazoló szelvény ugyanazon személy részére, kissé sérült
14227.

Rufpreis:
1 600 HUF

1919 Bp., Budapesti Népfölkelő Őrzászlóalj 3. század által kiadott igazolvány
14228.

Rufpreis:
1 200 HUF

1919 2 db közlekedési engedély román megszállás idejéből, magyar és román nyelven, bélyegzésekkel + 1920 Engedély a Tisza átlépésére Algyőnél. Változó állapotban, sérülésekkel, hiánnyal.
14229.

Rufpreis:
6 000 HUF

1920 Nagyvárad Felső kereskedelmi Iskola találkozási szerződés egy aláírt és egy kitöltetlen példány
14230.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1920-1940 "Kölcsönös Tűzkár" és "Janus", és "Janus" biztosítási intézetek borítékjai, 4 db, az egyik szakadt, sérült, bejegyzésekkel
14231.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

1922-1923 Budapesti tűzifavásárlási igazolvány
14232.

Rufpreis:
1 200 HUF

1923-1946 Bp., 2 db fejléces számla: Zwack J. és Társai Likőrgyára + Cserépfalvi Könyvkiadó és Könyvkereskedelmi Kft., adópengő számla illetékbélyegekkel
14233.

Rufpreis:
1 600 HUF

1924 Bőröndös oklevele erősen sérült 70x50 cm
14234.

Rufpreis:
2 000 HUF

1924 A M. Kir. József-Műegyetem gépészmérnöki oklevele, aláírásokkal, 5000 K. okmánybélyeggel, sérült pecséttel, feltekerve.
14235.

Rufpreis:
2 000 HUF

1926 Budapest Székesfővárosi Közlekedési R.-T. ( BSZKRT, Beszkárt), igazolás munkavállalóról igazgatónak címezve, fejléces papíron
14236.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF