Dokument Zahl der Lose: 176
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3011742
14225
455
Documents
cca 1918 M. Kir. József-Műegyetem Segélyegylet munkakereséssel kapcsolatos papírok, tagsági jegyek..stb. 3038469
14226
455
Documents
1918 A Koronában tartott "nagypróba táncversenyen" kiállított szecessziós oklevél, szakadással
3033292
14227
455
Documents
1918-29 Budapest, 2 db bejelentés igazoló szelvény ugyanazon személy részére, kissé sérült 3037439
14228
455
Documents
1919 Bp., Budapesti Népfölkelő Őrzászlóalj 3. század által kiadott igazolvány 3035273
14229
455
Documents
1919 2 db közlekedési engedély román megszállás idejéből, magyar és román nyelven, bélyegzésekkel + 1920 Engedély a Tisza átlépésére Algyőnél. Változó állapotban, sérülésekkel, hiánnyal. 2399063
14230
455
Documents
1920 Nagyvárad Felső kereskedelmi Iskola találkozási szerződés egy aláírt és egy kitöltetlen példány 1713933
14231
455
600
Documents
cca 1920-1940 "Kölcsönös Tűzkár" és "Janus", és "Janus" biztosítási intézetek borítékjai, 4 db, az egyik szakadt, sérült, bejegyzésekkel
3037454
14232
455
Documents
1922-1923 Budapesti tűzifavásárlási igazolvány 3031964
14233
455
Documents
1923-1946 Bp., 2 db fejléces számla: Zwack J. és Társai Likőrgyára + Cserépfalvi Könyvkiadó és Könyvkereskedelmi Kft., adópengő számla illetékbélyegekkel 2744792
14234
455
Documents
1924 Bőröndös oklevele erősen sérült 70x50 cm
3040075
14235
455
Documents
1924 A M. Kir. József-Műegyetem gépészmérnöki oklevele, aláírásokkal, 5000 K. okmánybélyeggel, sérült pecséttel, feltekerve.
3033288
14236
455
Documents
1926 Budapest Székesfővárosi Közlekedési R.-T. ( BSZKRT, Beszkárt), igazolás munkavállalóról igazgatónak címezve, fejléces papíron
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF