Dokument

Zahl der Lose: 176

1947-1948 Jászberény, 2 db tízéves osztálytalálkozó alkalmából készült, irredenta szövegű, grafikus oklevél (szign.: Csete Balázs), rajta a résztvevők aláírásával. Hajtva, kissé foltos lapok, 43x31 cm
14285.

Rufpreis:
1 600 HUF

1948-1985 Szocialista iratok, emléklapok, össz. 7 db, közte Magyar Dolgozók Pártja Államvédelmi Hatóság Pártszervezete által kiállított bizonyítvány "Párttörténet középfok" tanfolyam elvégzéséről, Belügyminisztérium Korvin Ottó Kórház intézményeinek igénybevételére jogosító igazolvány, MDP választási agitációs és oktatási munkáért kiállított emléklapok, stb.
14286.

Rufpreis:
2 400 HUF

1949 Vass és Kovács Kerítés-, Ágybetét- és vasbútorüzem (Bp. II.) fejléces levélpapírra írt meghatalmazás
14287.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

1949-50 Bertók Lajos iskolaigazgató fegyelmi ügyének iratai és fényképe.
14288.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1950 Díszoklevél elismerésül a felszabadulási műszakban az újítás terén végzett jó munkáért, papír, aranyozott, festett vászon, kopott, kissé foltos papírral
14289.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1950 5 db MDP tagsági könyv
14290.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

cca 1950-58 össz. 4 db okmány: fényképes katonai igazolvány, munkakönyvek, szakszervezeti tagsági könyv sok bélyeggel,
14291.

Rufpreis:
1 600 HUF

1951.IV.4. Sztahanovista oklevél, Rákosi-címeres szocreál grafikával, hajtva, 47,5x33,5 cm
14292.

Rufpreis:
1 400 HUF

1952 Közoktatási Minisztérium - állandó be- és kilépési engedély, a minisztérium bélyegzőjével
14293.

Rufpreis:
2 800 HUF

1954 Jugoszláv állampolgársági bizonyítvány szabadkai férfi részére
14294.

Rufpreis:
2 000 HUF

1955 Argentin személyi igazolvány magyar származású személy részére
14295.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1955-1960 Vám- és Pénzügyőrségi Idézés elkövető számára, kitöltetlen, pecséttel
14296.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF