Dokument Zahl der Lose: 176
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2967177
14285
455
Documents
1947-1948 Jászberény, 2 db tízéves osztálytalálkozó alkalmából készült, irredenta szövegű, grafikus oklevél (szign.: Csete Balázs), rajta a résztvevők aláírásával. Hajtva, kissé foltos lapok, 43x31 cm 2985835
14286
455
Documents
1948-1985 Szocialista iratok, emléklapok, össz. 7 db, közte Magyar Dolgozók Pártja Államvédelmi Hatóság Pártszervezete által kiállított bizonyítvány "Párttörténet középfok" tanfolyam elvégzéséről, Belügyminisztérium Korvin Ottó Kórház intézményeinek igénybevételére jogosító igazolvány, MDP választási agitációs és oktatási munkáért kiállított emléklapok, stb.
3022190
14287
455
900
Documents
1949 Vass és Kovács Kerítés-, Ágybetét- és vasbútorüzem (Bp. II.) fejléces levélpapírra írt meghatalmazás
3037140
14288
455
Documents
1949-50 Bertók Lajos iskolaigazgató fegyelmi ügyének iratai és fényképe.
3039861
14289
455
Documents
cca 1950 Díszoklevél elismerésül a felszabadulási műszakban az újítás terén végzett jó munkáért, papír, aranyozott, festett vászon, kopott, kissé foltos papírral
3033158
14290
455
3200
Documents
cca 1950 5 db MDP tagsági könyv 3034045
14291
455
Documents
cca 1950-58 össz. 4 db okmány: fényképes katonai igazolvány, munkakönyvek, szakszervezeti tagsági könyv sok bélyeggel, 3040073
14292
455
Documents
1951.IV.4. Sztahanovista oklevél, Rákosi-címeres szocreál grafikával, hajtva, 47,5x33,5 cm 3033554
14293
455
Documents
1952 Közoktatási Minisztérium - állandó be- és kilépési engedély, a minisztérium bélyegzőjével
2789106
14294
455
Documents
1954 Jugoszláv állampolgársági bizonyítvány szabadkai férfi részére
3037427
14295
455
Documents
1955 Argentin személyi igazolvány magyar származású személy részére 3038563
14296
455
Documents
cca 1955-1960 Vám- és Pénzügyőrségi Idézés elkövető számára, kitöltetlen, pecséttel
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF