10770.
Beendet 455. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
20 000 HUF
54,20 EUR, 62,50 USD
Szántó J. jelzéssel: Hajók. Olaj, karton, XX. sz. eleje. dekoratív, kissé sérült keretben 45x60 cm