10756.
Beendet 455. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
14 000 HUF
37,94 EUR, 43,75 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Távolban a kék hegyek, 1930. Olaj, karton. Dekoratív, sarkaiban kissé sérült fakeretben. 35x50 cm.