10945.
Beendet 455. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
21,68 EUR, 25,00 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Női akt. Ceruza, papír, foltos. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 30x19 cm