TM jelzéssel: Olaj, farost, kis felületi sérüléssel 46x41 cm https://www.darabanth.com/de/455-Fernauktion/455.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-signiert-ohne-Sign~500002/TM-jelzessel-Olaj-farost-kis-feluleti-serulessel-46x41-cm~II3031823
3031823
10854
455
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
4 000 HUF 10,84 EUR , 12,50 USD
Beschreibung: TM jelzéssel: Olaj, farost, kis felületi sérüléssel 46x41 cm
: nagy_andras