10724.
Beendet 455. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
20 000 HUF
54,20 EUR, 62,50 USD
Olvashatatlan jelzéssel, XIX. sz. vége/XX. sz. eleje: Lovas tehenek közt. Olaj, fatábla, kissé sérült. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 21×16 cm