Olvashatatlan jelzéssel 1853-as dátummal:Német paraszt legény. Akvarel... https://www.darabanth.com/de/455-Fernauktion/455.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-signiert-ohne-Sign~500002/Olvashatatlan-jelzessel-1853-as-datummal-Nemet-paraszt-legeny-Akvarell-papir-Uvegezett-keretben~II3032085
3032085
10955
455
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Olvashatatlan jelzéssel 1853-as dátummal:Német paraszt legény. Akvarell, papír, Üvegezett keretben sérüléssel 27x16 cm
: nagy_andras