10723.
Beendet 455. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
26 000 HUF
70,46 EUR, 81,25 USD
Jelzés nélkül, feltehetően magyar festő, XX. sz. közepe: Dunakanyar. Olaj, vászon, sérült. 69,5x89 cm