Foto

Zahl der Lose: 466

1928 Kolossváry Endre (1858-1938) gépészmérnök, a Magyar Posta helyettes vezérigazgatójának dedikált fotója, Streliskyfiók, fotó kartonon, borítóval, a hátsó borító hiányzik, 15x9 cm
14590.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1970 Kb. 20 színész-, színésznő fotó spirálkötéses Hungarofilm mappában, közte Törőcsík Mari, Halász Judit, Ruttkai Éva, Béres Ilona, Pécsi Ildikó, Csűrös Karola, Sinkovits Imre, Koncz Gábor és mások, kb. 24x17 cm, mappa: 25x20 cm
14591.

Rufpreis:
1 600 HUF
9

cca 1960-1970 Kádár János (1912-1989) vadászaton, fotó kartonon, foltos, 17x23 cm
14592.

Rufpreis:
8 000 HUF

Nemes Nagy Ágnes (1922-1991) költőt, műfordítót ábrázoló fotók, 13 db, közte 1 Balla Demeter (1931-2017) fotóval is (hátoldalán pecséttel jelzett, közte sérült, 14x18 cm és 9x12 cm közötti méretben
14593.

Rufpreis:
3 000 HUF

1979 össz. 3 db fotó: Keresztury Dezső (1904-1995) magyar író, költő, politikus és Siegfried Lenz (1926-2014) német író, a háború utáni német irodalom, az NSZK egyik legismertebb szerzője, 24x17,5 cm, valamint 2 db további felvétel Keresztury Dezsőről, 21x17,5 és 22x17,5 cm, mindegyik hátoldalán címkén pecséttel jelzett, Marianne von der Lancken felvétele, Friedrich-Reinecke-Verlag Hamburg,
14595.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

1941 Tímár József és Bordy Bella az András c. film werkfotóján, német nyelvű címmel és pecséttel, Schneider Film, 30x24 cm
14596.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1975 Tarnai János budapesti fotográfus fotósorozata a Duna Intercontinentál Szálloda épületéről, 19 db vintage fotó ezüst zselatinos fotópapíron, néhány feliratozva, 9x12 cm
14597.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

cca 1904 Budapest, Városliget és Lánchíd, 4 db fotó, 3 db fotólap és 1 db keményhátú fotó, 9×12 és 9×14 cm
14598.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1930-1940 Budapesti villamos, fotó, 3×4 cm
14599.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1930-1940 Budapest, FTC pálya lelátója, fotó, 9×12 cm
14600.

Rufpreis:
4 000 HUF

1939-1941 Budapest, Halászbástya, Duna-part, Lánchíd, stb., 27 db fotó, a hátoldalon datálva, vegyes állapotban, 8,5x6 cm
14601.

Rufpreis:
1 400 HUF

14602.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF