Henry P. Didon: Jézus Krisztus, ford. Kiss János és Sulyok István, Bp. 1896, Kiss János kiadása, díszkiadás, aranyozott festett egészvászon kötésben, színes selyemképpel díszítve, selyemkép és a sarkok kopottas állapotban