Tétel

Rufpreis:

8 000 HUF
21,68 EUR, 25,00 USD

Beschreibung:

Szabolcs vármegye. (Szabolcs és Ung k. e. e. vármegyék.) Szerk.: Dienes István. I. rész.: A föld. II. rész.: A nép. III. rész: Községi adattár. IV. rész.: Személyi adattár. Vármegyei Szociográfiák. IV. köt. Szerk.: Csíkvári Antal. Főmunkatársak: Kertész János, Nyárády Mihály. Bp.,1939., Vármegyei Szociográfiák Kiadóhivatala,(Merkantil-ny.), 370 + 540 (háromhasábos számozás) p. Gazdag fekete-fehér szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott,festett egészvászon-kötésben, az elülső táblán a vármegye festett, dombornyomott címerével, kopott borítóval, a gerincén kis sérüléssel, kissé laza fűzéssel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg