David Jordan: Battle of the Bulge. Germany's last offensive. December 1944 - January 1945. London, 2019., Amber Books. Angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal és színes térképekkel illusztrált. Kiadói papírkötés
Der Deutsch-Französische Krieg 1870-71. Nach den besten Quellen bearbeitet von Egmont Fehleisen, Inhaber des eisernen Kreuzes. Zweiter Band. Reutlingen, é.n., Druck und Verlag von Ensslin und Laiblin. Fekete-fehér képekkel, könyvdíszekkel és egészoldalas, színes litográfiákkal illusztrálva. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötés, kissé sérült, kopott, foltos borítóval, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal.
Grabovszky Camill - Thierjung Dezső: Kémiai füzet II. A robbantószerek és robbantások. A közelharceszközök. (A kézigránát, a lángszóró és a mesterséges köd és füst.)Bp., 1930, Toldi Lajos Könyvkereskedése. Kiadói papírkötés, gerinc szakadt, kopottas állapotban.
Gróf Dohna-Schlodien Miklós: A "Möwe" kalandjai. Ford.: Holló Márton. Bp., 1916, Athenaeum, 100 p.+ 8 (fekete-fehér képek) t. Első kiadás. Korabeli félvászon-kötésben, foltos lapokkal, tulajdonosi bejegyzésekkel, régi intézményi bélyegzőkkel, volt könyvtári példány.
Mindnyájunknak el kell menni 100 humoros történet, tréfa, anekdota a mai háborús időkből. Virágh Ferenc. Bp., 1914. Attila ny. Kiadói sérült papírborítóval