Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 41

David Jordan: Battle of the Bulge. Germany's last offensive. December 1944 - January 1945. London, 2019., Amber Books. Angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal és színes térképekkel illusztrált. Kiadói papírkötés
18469.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hesse, Prof. Dr. Kurt: Über Schlachtfelder vorwärts! Berlin, 1940. Limpert Verlag, Berlin, Kiadói vászonkötésben 320p + térképfüzet melléklet
18470.

Rufpreis:
2 000 HUF

Prónai Lajos: A puszták börtönében. Magyar hadifoglyok kalandozása Orosz-Turkesztánban. Bp., [1929], Szent István-Társulat (Stephanaeum-ny.), 77+(3) p.+ 2 (kétoldalas, fekete-fehér fotók) t. Kiadói félvászon-kötés, viseltes, kopott, foltos borítóval, a gerincen sérülésekkel, helyenként foltos lapokkal, 6 hiányzó képtáblával, intézményi bélyegzőkkel, volt könyvtári példány.
18471.

Rufpreis:
2 000 HUF

18472.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Richthofen, Manfred Frhr.v.,: Der rote Kampfflieger. Eingeleitet von Bolko Frhr. von Richthofen, Vorwort GFM Göring. Berlin, 1933. Ullstein, Berlin, Kiadói egészvászon kötésben
18473.

Rufpreis:
1 800 HUF
10

Grabovszky Camill - Thierjung Dezső: Kémiai füzet II. A robbantószerek és robbantások. A közelharceszközök. (A kézigránát, a lángszóró és a mesterséges köd és füst.)Bp., 1930, Toldi Lajos Könyvkereskedése. Kiadói papírkötés, gerinc szakadt, kopottas állapotban.
18474.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Berkes Péter: Nyolc nap román fegyverbarátainknál. Bp., 1964, Zrínyi. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
18475.

Rufpreis:
2 000 HUF
9

Gróf Dohna-Schlodien Miklós: A "Möwe" kalandjai. Ford.: Holló Márton. Bp., 1916, Athenaeum, 100 p.+ 8 (fekete-fehér képek) t. Első kiadás. Korabeli félvászon-kötésben, foltos lapokkal, tulajdonosi bejegyzésekkel, régi intézményi bélyegzőkkel, volt könyvtári példány.
18476.

Rufpreis:
2 400 HUF

Mindnyájunknak el kell menni 100 humoros történet, tréfa, anekdota a mai háborús időkből. Virágh Ferenc. Bp., 1914. Attila ny. Kiadói sérült papírborítóval
18477.

Rufpreis:
2 400 HUF

Vu-Ce: A háború útja. Terebess, Budapest, 1999, újszerű, szép állapotban
18478.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szun Mester: A hadakozás regulái. Terebess, Budapest, 1997, kiadói papírkötés. Olvasatlan, szép állapotban.
18479.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kováts Sándor: ...elővezetés terhe mellett... Veszprém, 2010, Dózsa György Általános Iskola Iskolatörténeti Múzeum. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.
18480.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF