J. Vinokurov - V. Szutyejev: Télapó ajándékai. Ford. Gergely Erzsébet. Szutyejev illusztrációi nyomán rajzolta: Tedesco Anna. Bp.,[1956],Ifjúsági Könyvkiadó, 31+1 p. 7 melléklettel. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.