Tétel

Katalognummer:

18244.
Beendet 455. Fernauktion
Bücher: Jura

Rufpreis:

8 000 HUF

Beschreibung:

Bíró Béla: A rendőrorvosi szolgálatra vonatkozó törvények és rendeletek gyűjteménye. Összeáll.: - -. Az Állami Rendőrség Országos Szaktanfolyamainak kiadványa. Bp., 1931, Stádium, 203 p. Korabeli átkötött aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kissé foltos, kissé kopott borítóval, régi intézményi bélyegzéssel, jó állapotban. Ritka!

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : hsz