Réti István: A nagybányai művésztelep. Bp., 1954., Képzőművészeti Alap... https://www.darabanth.com/de/455-Fernauktion/455.0/Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~2000019/Reti-Istvan-A-nagybanyai-muvesztelep-Bp-1954-Kepzomuveszeti-Alap-Elso-kiadas-A-muveszek~II3037082
3037082
18552
455
Books: Architecture, Art
Beschreibung: Réti István: A nagybányai művésztelep. Bp., 1954., KépzÅ‘művészeti Alap. ElsÅ‘ kiadás. A művészek munkáinak fekete-fehér reprodukcióival. Kiadói kopott félvászon-kötés, kissé sérült és foltos borÃtóval.
: nagy_andras