Tétel

Rufpreis:

6 000 HUF

9

Beschreibung:

Hermann Göring - Werk und Mensch. Gritzbach, Erich, Müchen, 1938. Eher, Mnch., Kiadói egészvászon kötésben. Kissé kopott aranyozással. Ajándékozási sorokkal 944 p + képes táblák.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg