Porzellan

Zahl der Lose: 441

Herend zöld Apponyi mintás kínáló. Pereménél plasztikus, fonott mintát idéző díszítéssel, kézzel festett, jelzett, 30,5x17,5x7,5 cm
11238.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Herendi négy darab levél formájú csésze, 11 cm, + levél formájú nagyobb tál 17x13 cm Kézzel festett, jelzett, minimális kopással
11239.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Herendi Viktória VBOmintás áttört tálka plasztikus virág díszekkel. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 19x11 cm
11240.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Herendi zöld virágmintás gyertyatartó, kézzel festett, kétrészes, jelzéssel, hibátlan, m: 22,5 cm
11241.

Rufpreis:
8 000 HUF

11242.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

11243.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

11244.

Rufpreis:
12 000 HUF

Herendi Tertia 6 db süteményes tányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 19 cm
11245.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

2 db Herendi jelzésű Viktória mintás mokkás csésze, aljjal. Kézzel festett, jelzett, kopással
11246.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

11247.

Rufpreis:
8 000 HUF

11248.

Rufpreis:
12 000 HUF

Herendi virágmintás süteményes készlet, szép állapotban, egyik darabon kis hajszálrepedéssel. Jelzett, d: 8,5 cm
11249.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF