Porzellan Zahl der Lose: 441
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3025955
11238
454
22000
Herend zöld Apponyi mintás kínáló. Pereménél plasztikus, fonott mintát idéző díszítéssel, kézzel festett, jelzett, 30,5x17,5x7,5 cm
3023220
11239
454
24000
Herendi négy darab levél formájú csésze, 11 cm, + levél formájú nagyobb tál 17x13 cm Kézzel festett, jelzett, minimális kopással
3023230
11240
454
Herendi Viktória VBOmintás áttört tálka plasztikus virág díszekkel. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 19x11 cm 2904819
11241
454
Herendi zöld virágmintás gyertyatartó, kézzel festett, kétrészes, jelzéssel, hibátlan, m: 22,5 cm 2847144
11242
454
14000
2847145
11243
454
14000
Herendi kék virágmintás 8 db lapos tányér, jelzett, kis kopással, 27 cm 2847164
11244
454
2937778
11245
454
Herendi Tertia 6 db süteményes tányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 19 cm 3026300
11246
454
2 db Herendi jelzésű Viktória mintás mokkás csésze, aljjal. Kézzel festett, jelzett, kopással 2847167
11247
454
2953735
11248
454
2966105
11249
454
Herendi virágmintás süteményes készlet, szép állapotban, egyik darabon kis hajszálrepedéssel. Jelzett, d: 8,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF