Weltweit Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 94

Csehszlovákia ~1980. "Prof. Dr. Cyrill Purkyně 1862-1937 / Központi Földtani Intézet" kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: Alexander Mrázek (60mm) T:AU patina Czechoslovakia ~1980. "Prof. Dr. Cyrill Purkyně 1862-1937 / Ústřední Ústav Geologický" two-sided bronze commemorative medallion. Sign.: Alexander Mrázek (60mm) C:AU patina
32763.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dél-Korea 1985. "A Világbank és leányvállalatai, és a Nemzetközi Valutaalap igazgatótanácsának éves találkozója" kétoldalas Cu-Zn emlékérem leírással, eredeti "Korea Security Printing and Minting Corp." műanyag tokban (50mm) T:1 South Korea 1985. "Annual meetings of the boards of governors of The World Bank and Affiliates, International Monetary Fund" two-sided Cu-Zn commemorative medallion with a description sheet, in its original "Korea Security Printing and Minting Corp." plastic case (50mm) C:UNC
32764.

Rufpreis:
1 400 HUF

Egyesült Arab Emírségek DN "Dubaj" aranyozott emlékérem (40mm) T:PP United Arab Emirates ND "Dubai" gilt medallion (40mm) C:PP
32765.

Rufpreis:
1 000 HUF

Finnország 1961. "75 éves a Postatakarékpénztár" kétoldalas bronz emlékérem (32mm) T:AU Finland 1961. "The Postal Savings Bank is 75 years old" double-sided bronze commemorative medal (32mm) C:AU
32766.

Rufpreis:
2 000 HUF

32767.

Rufpreis:
10 000 HUF

32768.

Rufpreis:
2 000 HUF

Franciaország 2000. "2000 / ARCO" fém emlékérem (44mm) T:XF France 2000. "2000 / ARCO" metal medallion (44mm) C:XF
32769.

Rufpreis:
2 000 HUF

Franciaország DN "Igazságügyi rendőrség irányítása - Párizs" kétoldalas bronz emlékérem (70mm) T:AU France ND "Direction de la Police Judiciaire - Paris (Direction of the Judicial Police - Paris)" two-sided bronze medallion (70mm) C:AU
32770.

Rufpreis:
2 000 HUF

32771.

Rufpreis:
3 000 HUF

32772.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

32773.

Rufpreis:
2 000 HUF

32774.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF