Musik, Noten, Instrumenten

Zahl der Lose: 40

15698.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kelemen Imre: A zene története 1750-ig. Bp., 2003 Nemzeti Tankönyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
15699.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dr. Gaál Endre: A zenepolitika célkitűzései. Különlenyomat a Zeneművészeti Főiskola 1937/38. tanévi évkönyvéből. Bp., 1938, szerzői kiadás (Phobus-ny.), 24 p. Kiadói tűzött papírkötés, jó állapotban. A szerző által DEDIKÁLT példány.
15700.

Rufpreis:
1 600 HUF

Bartók Béla: Miért és hogyan gyűjtsünk népzenét? Népszerű Zenefüzetek 5. sz. Bp., 1936, Somló Béla, 20 p. Kiadói papírkötés, a borítón kisebb foltokkal, egyébként jó állapotban.
15701.

Rufpreis:
1 600 HUF

1894 A cremónai hegedűs. Opera két képben. Szövegét írták: Coppée Ferenc és Beauclair Henrik. Ford.: Ábrányi Emil. Zenéjét írta: Hubay Jenő. Bp., 1894, Müller Károly-ny., 29 p. Kiadói tűzött papírkötés, szakadt borítóval, a címlapon 1897-es (Barsy? főhadnagy) tulajdonosi névbejegyzéssel.
15702.

Rufpreis:
1 400 HUF

Bartók Béla: Népzenénk és a szomszéd népek népzenéje. 127 dallammal. Népszerű Zenefüzetek 3. sz. Bp., [1934], Somló Béla, 36 p. + 32 (Bartók Béla kézirata után sokszorosított kották) p. Kiadói papírkötés, minimálisan sérült borítóval.
15703.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szabolcsi Bence: A melódia története. Vázlatok a zenei stilus multjából. Bp., 1950, Cserépfalvi, 157+(3) p. + 14 (fekete-fehér képek) t. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, kisebb ázásnyommal.
15704.

Rufpreis:
1 800 HUF

Szabolcsi Bence: Beethoven. Művész és műalkotás két korszak határán. Bp., 1948, Uj Idők (Singer és Wolfner). Kiadói egészvászon-kötés.
15705.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kotta gyűjtemény 19 kottafüzet vegyes állapotban cca 1900-1980 Beethowentől Gershwinig + Forrai Miklós gyűjteménye Öt évszázad kórusa
15706.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kotta gyűjtemény 15 kottafüzet vegyes állapotban cca 1900-1930
15707.

Rufpreis:
4 000 HUF

Wagner's Werke 1-11. Kottasorozat egészvászon kötésben Berlin, Adolf Fürstner cca 1900
15708.

Rufpreis:
8 000 HUF

1913-1923 2 db Franz Lehár (Lehár Ferenc) zenei kiadvány / kotta: Musik für Alle IX. Jahrgang Nr. 104. Franz Lehár ,,Zigeneurliebe" + Die gelbe Jacke. Operette in 3 Akten von Victor Léon. Musik von Franz Lehár. Kiadói papírkötésben, sérült állapotban, az egyikben kézzel írt magyar nyelvű dalszöveg-fordításokkal.
15709.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF