Antik

Zahl der Lose: 293

Mignon Soundbox kis méretű gramofon. Működik 22x25x20 cm
12143.

Rufpreis:
10 000 HUF

9 db fém szalvétagyűrű, vegyes méretben, közte szecessziós darabokkal
12144.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

12146.

Rufpreis:
6 000 HUF

12147.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1910-1930 Benedict ezüstözött alpakka kínáló, a szecesszió és az art deco formavilágát sajátosan ötvöző díszítéssel. Jelzett, kopással, 26x26 cm
12148.

Rufpreis:
8 000 HUF

12149.

Rufpreis:
6 000 HUF

Torontáli nagy méretű szőttes, cca 210x150 cm, jó állapotban
12150.

Rufpreis:
8 000 HUF

Pakisztán, cca XX. sz. eleje, Szőnyeg. Sűrű kézi csomózású, rojtokkal, jó állapotban. cca 110x80 cm
12151.

Rufpreis:
12 000 HUF

Antik ezüstözött alpakka tálca, fodros osztatú peremrésszel, stilizált virágfüzér mintával. Kopott, jelzett, 41x28 cm
12152.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Kézi szövésű keleti futó szőnyeg 303x75 cm
12153.

Rufpreis:
4 000 HUF
28

Ikea Valby Ruta szőnyeg 80x180 cm + Kis gépi csomózású szőnyeg 48x85 cm
12155.

Rufpreis:
4 000 HUF

Pakisztáni gépi perzsa szőnyeg jó állapotban 95x210 cm
12157.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF