Antik Zahl der Lose: 293
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3029194
12143
454
Antique
Mignon Soundbox kis méretű gramofon. Működik 22x25x20 cm 3029991
12144
454
Antique
9 db fém szalvétagyűrű, vegyes méretben, közte szecessziós darabokkal 3029941
12146
454
Antique
3029946
12147
454
Antique
3029950
12148
454
Antique
cca 1910-1930 Benedict ezüstözött alpakka kínáló, a szecesszió és az art deco formavilágát sajátosan ötvöző díszítéssel. Jelzett, kopással, 26x26 cm
3029954
12149
454
Antique
3029728
12150
454
Antique
Torontáli nagy méretű szőttes, cca 210x150 cm, jó állapotban
3029780
12151
454
Antique
Pakisztán, cca XX. sz. eleje, Szőnyeg. Sűrű kézi csomózású, rojtokkal, jó állapotban. cca 110x80 cm
3029602
12152
454
Antique
Antik ezüstözött alpakka tálca, fodros osztatú peremrésszel, stilizált virágfüzér mintával. Kopott, jelzett, 41x28 cm 3025270
12153
454
Antique
Kézi szövésű keleti futó szőnyeg 303x75 cm 3025237
12155
454
Antique
Ikea Valby Ruta szőnyeg 80x180 cm + Kis gépi csomózású szőnyeg 48x85 cm 3025248
12157
454
Antique
Pakisztáni gépi perzsa szőnyeg jó állapotban 95x210 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF