Zsolnay porcelán fali tányér, plasztikus virág dekorral, kézzel festet... https://www.darabanth.com/de/453-Fernauktion/453.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Zsolnay-porcelan-fali-tanyer-plasztikus-virag-dekorral-kezzel-festett-jelzett-apro~II3021282
3021282
11352
453
Beschreibung: Zsolnay porcelán fali tányér, plasztikus virág dekorral, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 16 cm
: nagy_andras