31222.
Beendet 453. Fernauktion
Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten
2 800 HUF
7,59 EUR, 8,75 USD
Bozó Gyula (1913-2004) 1986. "Patrona Hungariae / 300 éve szabadult fel Pécs a török hódoltság alól 1543-1686" kétoldalas aranyozott bronz emlékérem (70mm) T:AU patina, ph, kopott aranyozás