10605.
Beendet 453. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
26 000 HUF
70,46 EUR, 81,25 USD
Szántó J. jelzéssel: Hajók. Olaj, karton, XX. sz. eleje. dekoratív, kissé sérült keretben 45x60 cm