10724.
Beendet 453. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon, sérült, részben javított. 25x35 cm. Dekoratív fakeretben,