10708.
Beendet 453. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
10 000 HUF
27,10 EUR, 31,25 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Felhők az erdő felett. Olaj, vászon, jelzett, sérült keretben 34x50 cm