Ivánfalvy S. jelzéssel: Játszó gyerekek, 1909. Olaj, vászon. Kissé sér... https://www.darabanth.com/de/453-Fernauktion/453.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-signiert-ohne-Sign~500002/Ivanfalvy-S-jelzessel-Jatszo-gyerekek-1909-Olaj-vaszon-Kisse-serult-Dekorativ-serC3~II2677760
2677760
10690
453
14000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Ivánfalvy S. jelzéssel: Játszó gyerekek, 1909. Olaj, vászon. Kissé sérült. Dekoratív, sérült fakeretben. 55x68 cm
: pk