10650.
Beendet 453. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
18 000 HUF
48,78 EUR, 56,25 USD
Ibos (?) Károly jelzéssel, XX. sz. közepe: Táj. Olaj, vászon, javított. Dekoratív fakeretben. 60x80 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.