18971.
Beendet 453. Fernauktion
Bücher: Sozialwissenschaften
1 600 HUF
4,34 EUR, 5,00 USD
Zilahy Pál: Kis franczia tolmás. Útmutatás a franczia nyelvnek lehetőleg legrövidebb idő alatt elsajátítására. Pest, 1865, Lampel Róbert, 2+207 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, bekötött eredeti papírborítókkal, a hátsó papírborítón hiánnyal, a címlap és az elülső papírborító kijár, foltos.