Werbungen

Zahl der Lose: 40

Philips Rádió reklámlapja Lehár Ferenc karmesterrel / Philips Radio advertisement postcard with conductor
44629.
Materialzeichen T2

Rufpreis:
1 600 HUF

"Én is Gutmann féle inget hordok. Mondhatom elsőrangú" Sziklai József színész. Rozgonyi felvétele. Gutmann J. és Társa reklámja. Budapest VII. Rákóczi út 16. / Hungarian men's clothing store advertisement card (EK)
44630.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
1 600 HUF

Cacao Suchard, Schaffhouse, Chute du Rhin / Suchard cocoa advertisemeent card. floral, coat of arms, litho (fl)
44631.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Rózsavölgyi és Társa zeneművek, könyvek, rádiók, hangszerek, gramofonok és lemezek. Szervita tér 5. reklám / Hunagrian musical works, books, radios, musical instruments, gramophones and records advertisement (EK)
44632.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
20

Féreg- és gombamentes gyümölcsöt termelhet, ha Nosprasen 1,5 %-os oldatával permetez - reklám
44633.
Materialzeichen T2

Rufpreis:
1 600 HUF

1939 Betonvasárusító és Vasipari Vállalat - Stern Zsigmond okl. mérnök és közgazdasági mérnök reklámlapja: Szigma csavartacél (EK)
44634.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
1 400 HUF

(Vorläufer) Scelto Assortimento Cartoline Illustrate. Ricordo della XV Regata a Remi-Riviera di Barcola 1899 - Cartoleria Giulo Steindler, Trieste, Passo S. Giovanni. Premiata alle Esposizioni di Nizza ed Ostenda 1899 / Emlék a 15. evezős versenyről - Olasz litho képeslap és kiadó reklámja / Italian stationery's advertisement s: N. Zanardini (Rb)
44635.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
6 000 HUF

Világ című újságot olvasó úriember / Gentleman reading Hungarian newspaper, photo
44636.
Materialzeichen T2

Rufpreis:
2 000 HUF

Az időjós: világoskék szoknya - szép idő, rózsaszínű szoknya - esős idő. Csak vidáman előre, mert az Aspirin tabletták fájdalmaktól megszabadítanak és a meghűlés első jeleinél megakadályozzák a betegség kifejlődését / Hungarian folklore art postcard, aspirin advertisement (szakadás / tear)
44637.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Gáz a háztartásban. Seidner litográfia / Hungarian gas advertisement card (EK)
44638.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
2 400 HUF

Rio de Janeiro - Eterno Paradiso; Departamento de turismo da municipalidade / Brazilian tourism campaign s: More (?) (EK)
44639.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
2 000 HUF

Rio de Janeiro - La ciudad de las playas maravillosas; Departamento de turismo da municipalidade / Brazilian tourism campaign s: More (?) (EK)
44640.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF