Werbungen Zahl der Lose: 40
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1656522
44629
453
Advertisement
Ansichtskarten
T2
Philips Rádió reklámlapja Lehár Ferenc karmesterrel / Philips Radio advertisement postcard with conductor
2885399
44630
453
Advertisement
Ansichtskarten
T2/3
"Én is Gutmann féle inget hordok. Mondhatom elsőrangú" Sziklai József színész. Rozgonyi felvétele. Gutmann J. és Társa reklámja. Budapest VII. Rákóczi út 16. / Hungarian men's clothing store advertisement card (EK)
1555390
44631
453
3400
Advertisement
Ansichtskarten
T2/3
Cacao Suchard, Schaffhouse, Chute du Rhin / Suchard cocoa advertisemeent card. floral, coat of arms, litho (fl)
3021883
44632
453
2200
Advertisement
Ansichtskarten
T2/3
Rózsavölgyi és Társa zeneművek, könyvek, rádiók, hangszerek, gramofonok és lemezek. Szervita tér 5. reklám / Hunagrian musical works, books, radios, musical instruments, gramophones and records advertisement (EK) 3021899
44633
453
Advertisement
Ansichtskarten
T2
Féreg- és gombamentes gyümölcsöt termelhet, ha Nosprasen 1,5 %-os oldatával permetez - reklám 3021896
44634
453
Advertisement
Ansichtskarten
T2/3
1939 Betonvasárusító és Vasipari Vállalat - Stern Zsigmond okl. mérnök és közgazdasági mérnök reklámlapja: Szigma csavartacél (EK) 3019840
44635
453
Advertisement
Ansichtskarten
T2/3
(Vorläufer) Scelto Assortimento Cartoline Illustrate. Ricordo della XV Regata a Remi-Riviera di Barcola 1899 - Cartoleria Giulo Steindler, Trieste, Passo S. Giovanni. Premiata alle Esposizioni di Nizza ed Ostenda 1899 / Emlék a 15. evezős versenyről - Olasz litho képeslap és kiadó reklámja / Italian stationery's advertisement s: N. Zanardini (Rb)
3015400
44636
453
Advertisement
Ansichtskarten
T2
Világ című újságot olvasó úriember / Gentleman reading Hungarian newspaper, photo 3019738
44637
453
3800
Advertisement
Ansichtskarten
T3
Az időjós: világoskék szoknya - szép idő, rózsaszínű szoknya - esős idő. Csak vidáman előre, mert az Aspirin tabletták fájdalmaktól megszabadítanak és a meghűlés első jeleinél megakadályozzák a betegség kifejlődését / Hungarian folklore art postcard, aspirin advertisement (szakadás / tear)
3016885
44638
453
Advertisement
Ansichtskarten
T2/3
Gáz a háztartásban. Seidner litográfia / Hungarian gas advertisement card (EK)
3019117
44639
453
Advertisement
Ansichtskarten
T2/3
Rio de Janeiro - Eterno Paradiso; Departamento de turismo da municipalidade / Brazilian tourism campaign s: More (?) (EK)
3019114
44640
453
Advertisement
Ansichtskarten
T2/3
Rio de Janeiro - La ciudad de las playas maravillosas; Departamento de turismo da municipalidade / Brazilian tourism campaign s: More (?) (EK) Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF