Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 199

1932. "Az érdem jeléül - Helyőrségi verseny 1932" bronz díjplakett (57x37mm) T:AU
31515.

Rufpreis:
2 400 HUF

1932. "A Magyar Athletikai Szövetség" egyoldalas, jelzett Ag díjérem füllel, hátoldalán gravírozással, "Arkanzas BPest" gyártói jelzéssel (16,50g/0.800/30x30mm) T:XF patina
31516.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

31517.

Rufpreis:
1 200 HUF

31518.

Rufpreis:
4 000 HUF

1935. "BSE (Budapest Sport Egyesület) Autómotor Szakosztály Buday Béla B. Kenesei (Balatonkenesei) Emléktúra 1935" egyoldalas zománcbetétes Br plakett (59x40mm) fehér márványtalapzaton (73x111x16mm) T 1-
31519.

Rufpreis:
3 000 HUF

1935. "DSK I. 1935" bronz tenisz díjplakett (54x79mm) T:AU,XF
31520.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

1935. "A Pannonia EC és a HUTE tennisz csapata barátságos mérkőzésének emlékére 1935" ezüstözött fém lemezplaketta a Pannonia EC zománcozott cíerével, a négy sarkánál négy apró lyukkal a rögzítéshez (66x83mm) T:XF patina
31521.

Rufpreis:
1 600 HUF

1935. Ezüstözött bronz díjérem, hátoldalán "Távgyaloglás 1935.VI.15. I." gravírozással, füllel. Szign.: Berényi (38mm) T:XF kopott ezüstözés
31522.

Rufpreis:
1 200 HUF

31523.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

1936. "Dr. Kende Arthur vándordíj védő" bronz díjplakett (81x56mm) T:XF
31524.

Rufpreis:
6 000 HUF

1936. "Magyar Athletikai Szövetség Verseny Díja" kétoldalas jelzett Ag díjérem füllel és gravírozással, "Ludvig" gyártói jelzéssel (21,50g/0.800/34mm) T:XF patina
31525.

Rufpreis:
5 000 HUF

1936. "A Hungária Evezős Egyletnek bajtársi szeretettel a Sirály E.E. - 1936 december." ezüstözött bronz lemezplakett (66x78mm) márvány posztamensre rögzítve (149x100x19mm) T:XF
31526.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF